LOtOsy pro O.

Pracuji na krásném zadání… lotosové květy, které budou vidět při lotosovém sedu. Každý na jedné noze, nad kolenem, na vnitřní straně. S O. jsme komunikovali elektronicky, ale o to více, intenzivněji, abychom se dokázali přesně pochopit, porozumět si navzájem a vytvořit tak návrh, který bude společným dílem nás obou, jeho myšlenka mnou ztvárněná…

Na levé noze je lotosové poupě, na pravé lotos v plném květu. Každá květina má svoji barvu, poupě modrou a květ červenou. Oba květy jsem umístila do kruhů, které posunují myšlenku zase o kousek blíže ke smýšlení O. a také tvoří společný prvek obou květů.

Barvu jsem se rozhodla udělat dotworkem, který je jemnější než plnobarevná výplň a zdál se mi vhodnější i ve spojení s květy.

Poté, co jsme se s O. shodli na směřování návrhu, pustila jsem se naplno do práce a návrhy překreslovala a ladila k oboustranné spokojenosti. K tomu mi hodně pomáhá pauzák, pres který zkouším na základní tvar přikládat různé zdobení a hledat tak optimální podobu.

    

Poté, co jsme oba byli s návrhy spokojení, setkali jsme se při realizaci. Setkání při tetování bylo velmi příjemné a obohacující. Je to fajn, když přístup k práci přitahuje lidi, kteří smýšlejí podobně!

A tak děkuji O. za důvěru a za příjemný čas.

Fotografie z realizace budou již brzy na mém Facebooku  a následně je najdete taky tady na stránkách v galerii tetování.