Diáře, záložky

Diáře

Diáře jsou velmi poctivě ručně šité, vazba je tedy odolná, vydrží Vám minimálně celý rok:) Vážu je do pevných desek, aby přečkaly i každodenní nošení v kabelce či batohu. Desky potahuji speciálním odolným papírem, na který tisknu mnou malované motivy. Každý diář má také látkovou záložku.
Diáře (na fotografiích) mají formát A6, není však pro mě problém udělat Vám i formát A5.
Každý diář má na konci i v průběhu roku také několik volných, po okrajích zdobených, listů pro Vaše zápisky a poznámky. Dny jsou náhodně prokládány  ilustracemi, které jsem vytiskla na pauzovací papíry. Vzniká tak hezký efekt, kdy se ilustrace prolínají do dní vyznačených v diáři…
Ilustrace jsou buď mnou pořízené fotografie, nebo moje kresby.
K diáři je možno objednat také magnetickou záložku, která je také na fotografiích.V případě zájmu o diář mě neváhejte kontaktovat.

        Magnetické záložky

Záložky jsou ze speciálního papíru, který svou strukturou připomíná knihařské plátno. Je velmi pevný a kvalitní. Na záložkách jsou tisky mých kreseb či maleb. Záložka  je rozeviratelná a drží na knížce pomocí magnetu, který je vlepený uvnitř. Pro estetický dojem i z praktického hlediska je záložka ve hřbetě ještě prošitá.