Shop

V případě zájmu o cokoliv mě kontaktujte e-mailemtelefonicky nebo na Facebooku.

Obrazy

Pokud byste si z nabídky volných obrazů nevybrali, je možné dohodnout se na obrazu na zakázku – v určitých rozměrech, barvách, do konkrétního prostoru apod.

Kresba a grafika

Ukázky linorytů  a tisků mají informativní charakter, barvy tisků i papíru se kus od kusu liší (lze také přizpůsobit Vašemu přání).
Z každé matrice tisknu maximálně 30 tisků, které signuji.

Diáře

Diáře jsou rozměru A6. Jsou velmi poctivě ručně šité, vazba je tedy odolná, vydrží Vám minimálně celý rok:) Vážu je do pevných desek, aby přečkaly i každodenní nošení v kabelce či batohu. Desky potahuji speciálním odolným papírem, na který tisknu mnou malované motivy. Každý diář má také látkovou záložku a ilustrace uvnitř.

Cena: 390,-

Magnetické záložky

Záložka  je rozeviratelná a drží na knížce pomocí magnetu, který je vlepený uvnitř. Pro estetický dojem i z praktického hlediska je záložka ve hřbetě ještě prošitá. Její rozměry jsou 6×10 cm.

Cena 40,-

Omalovánky

Omalovánky jsou poskládané z tisků mých kreseb pro děti, jsou opět ručně šité, desky mají z tvrdšího papíru vyšší gramáže, který je barevný. Omalovánky tvoří 12 oboustranně potištěných listů obrázků a dva listy pauzáku, který dotváří hravý dojem z omalovánek.

Cena 60,-